De vorba cu Gheorghe Florescu
Bihor , Oradea.
Marţi 22 Decembrie 2009 17:30
Libraria Humanitas, Bd. Republicii nr. 5
Categorii: Alte Evenimente
Dezbatere si sesiune de autografe
Marti, 22 decembrie, ora 17.30, stam de vorba cu Gheorghe Florescu despre "Confesiunile unui cafegiu".
Invitati: Florin Ardelean, Miron Beteg
Comenteaza pe Facebook
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

